Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.gazeta.pl

Orzeł Kolno w III lidze

Piłkarze Orła Kolno już są pewni, że w najbliższym sezonie będą występować w III lidze. W poniedziałek władze Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej podjęły decyzję o dopuszczeniu zespołu do rozgrywek Postanowienie mazowieckich władz piłkarskich to była tylko formalność, gdyż warunkową licencję na grę w III lidze wydał kolnianom Podlaski Związek Piłki Nożnej.

- Tylko zaakceptowaliśmy decyzję podlaskich władz i dokooptowaliśmy zespół Orła do grona III-ligowców w miejsce rezerw białostockiej Jagiellonii - tłumaczy Mirosław Starczewski z MZPN. - Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by nowy zespół przystąpił do tych rozgrywek.

Zmagania rozpoczną się w weekend, a kolnianie zagrają w Grajewie z Warmią.

Awans ekipy z Kolna do III ligi niesie też za sobą zmiany w niższych ligach na Podlasiu. Miejsce Orła w IV lidze zajmie bowiem drużyna MKS-u Mielnik. A na zwolnioną przez nią pozycję w klasie okręgowej wskoczy Korona Dobrzyniewo. Z kolei o dodatkowe miejsce w A klasie zagrają drużyny, które uplasowały się trzecich pozycjach w dwóch grupach B klasy: GKP Orla i Sokół Sokoły.

Źródło: Gazeta Wyborcza Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę