Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

ŁKS się zaprezentował...

Kilkuset kibiców przyszło w czwartkowy wieczór na łomżyński Stary Rynek, aby zobaczyć pierwszą reprezentację Łomżyńskiego Klubu Sportowego. ŁKS Łomża w niedzielę rozpoczął drugi sezon piłkarski na zapleczu ekstraklasy, a w sobotę o raz pierwszy w rundzie jesiennej zagra przed własną publicznością. Zarówno pogoda jak i kibice dopisali... czego chyba nie można powiedzieć o klubowych działaczach i zawodnikach, z których żaden nie wyszedł w kompletnym stroju piłkarskim.

Cała prezentacja rozpoczęła się z lekkim opóźnieniem.... Trener Jan Makowiecki przedstawił każdego z zawodników przytaczając ich dotychczasowe osiągnięcia i przede wszystkim wskazując pozycję na której planuje ich wystawiać.
Obecny na prezentacji Andrzej Rutkowski wiceprezes Browaru Łomża – głównego sponsora drużyny zapowiedział że nowy właściciel zakładu Duński koncert ROYAL UNIBREW zamierza zwiększyć finansowanie drużyny i o to samo zaapelował do innych sponsorów...
Podczas spotkania rozprowadzano karnety na jesienne spotkania ŁKS-u rozgrywane na stadionie w Łomży. Prezes Kaseja zaprosił wszystkich na sobotni mecz, prosił o doskonały doping, bo jak zapowiedział przyjadą kibice gości.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę