Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Międzynarodowa akcja policji na Podlasiu.

Kilkanaście pociętych na części ekskluzywnych aut, kilka skradzionych w Europie zachodniej samochodów - głównie mercedesów i BMW - znalazły w ostatnich dniach w województwie podlaskim połączone siły policji z Polski, Belgii Holandii i Niemiec. To pierwsza na Podlasiu wspólna akcja policjantów kilku państw. Region ten wybrano nieprzypadkowo, bowiem tędy wiedzie jeden z głównych szaków przemytu aut na Wschód.

Podczas akcji, prowadzonej na szlakach przerzutowych kradzionych samochodów za wschodnią granicę, skontrolowano w sumie 300 aut.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę