Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.gazeta.pl

Krystalizuje się kadra w ŁKS-ie Łomża

Podpisy pod umowami złożyło wczoraj dziewięciu nowych zawodników: Michał Chachuła, Cezary Stefańczyk, Piotr Petasz, Mariusz Boguszewski, Michał Bała, Marcin Siara, Mikołaj Skórnicki, Grzegorz Lewandowski i Paweł Jurgielewicz. Ponadto do ekipy może dołączyć pochodzący ze Stanów Zjednoczonych John Raush, który w ostatnim sparingu z OKS-em Olsztyn strzelił dwie bramki.

Ten ostatni piłkarz najprawdopodobniej w ogóle nie obciąży budżetu łomżyńskiego klubu. Zawodnika będą utrzymywać bracia Bogusław i Jerzy Karwowscy, byli gracze ŁKS-u, obecnie przebywających w Stanach Zjednoczonych. Karwowscy, którzy wcześniej organizowali wyjazd ŁKS-u do USA, mają pokryć wszystkie koszty związane z grą Rausha w Łomży.
- Już prawie wiem, jak będzie wyglądał pierwsza jedenastka w spotkaniu z GKS-em Jastrzębie - mówi Jan Makowiecki, trener ŁKS-u. - Jeszcze nie jestem pewny, kto zagra na prawej pomocy. Zastanawiam się też, kto będzie drugim napastnikiem obok Tomasza Bzdęgi, oraz kto wystąpi na środku pola.
Pierwszy mecz łomżanie zagrają pojutrze (godz. 18) na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie.

źródło: Gazeta Wyborcza Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę