Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Zmiany we władzach ŁKS-u

Daniel Puławski zastąpił Arkadiusza Kułagę w zarządzie Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Zmiana dokonali członkowie ŁKS-u podczas środowego Walnego Zgromadzenia Członków. Podczas spotkania prezes ŁKS-u Stanisław Kaseja przedstawił także sytuację finansowa klubu przed drugim sezonem w drugiej lidze piłkarskiej.

W styczniu dług klubu sięgał niemal ćwierć miliona złotych, ale teraz jest znacznie niższy przekonywał zebranych Stanisław Kaseja. Jeśli zgodnie z jego deklaracjami co miesiąc na zaległe zobowiązania będzie przekazywanych po 15 tys. zł, to ten dług zniknie do końca roku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę