Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Topielca nie znaleziono...

Nie udało się strażakom odnaleźć ciała mężczyzny, który utopił się wczoraj w Narwi. Strażacy płetwonurkowie z łomżyńskiej jednostki przeszukali około 50 tys metrów kwadratowych dna rzeki, ale nie odnaleźli topielca. Efektów nie przyniosło także sprawdzenie z wody około 12 km rzeki. Zdaniem strażaków ciało mężczyzny mogło popłynąć znacznie dalej.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w okolicach wsi Rybaki w gminie Miastkowo – około 20 km na zachód od Łomży. Woda pochłonęła 27-letniego mieszkańca podłomżyńskiej Piątnicy.  O utonięciu mężczyzny powiadomili świadkowie zdarzenia, którzy wspólnie z nim biesiadowali nad brzegiem rzeki. Akcja poszukiwawcza zaczęła się jeszcze wczoraj. Niestety do nocy nie udało się odnaleźć ciała topielca. Strażacy płetwonurkowie z Łomży na miejsce tragedii powrócili dziś rano. Mimo kilkugodzinnych poszukiwań także tym razem nie udało się odnaleźć topielca. Akcja została przerwana gdy płetwonurkom zabrakło powietrza w zbiornikach...  Do tego czasu przeszukali ok 50 tys. metrów kwadratowych dna rzeki...
Zdaniem strażaków biorących udział w akcji nurt Narwi jest na tyle silny, że ciało mężczyzny może już znajdować się nawet 20 kilometrów dalej. Najprawdopodobniej uda się je odnaleźć w ciągu kilku dni, gdy woda „wyrzuci” je na powierzchnię.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę