Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Tragiczny finał kłótni o miedzę

25 więzienia grozi 69-letniemu rolnikowi Romanowi J. ze wsi Jabłoń Dąbrowa, który śmiertelnie pobił sztachetą 12 lat młodszego sąsiada. Powodem kłótni i bójki mężczyzn był spór o granicę między ich posesjami. Do tragicznych wydarzeń doszło wczoraj. Młodszy z mężczyzn zaczął budować ogrodzenie i zawłaszczył kilkanaście centymetrów gruntów sąsiada. Ten zadał mu kilku ciosów w głowę, sztachetą z gwoździem i oddalił się.

Ciało 57-letniego Wiesława J. znalazła dopiero dziś rano w przydomowym ogródku żona, która zaczęła szukać męża zaniepokojona tym, że nie wrócił na noc do domu.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę