Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Europejski sukces orkiestry dętej z Zambrowa

Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Zambrowa pod batutą Krzysztofa Witkowskiego oraz grupa mażoretek prowadzona przez panią choreograf Ewę Jermołaj, zdobyły brązowy medal podczas Mistrzostw Europy Orkiestr Dętych. Mistrzostwa odbywały się w Rastede w Niemczech. Zambrowianie zostali docenieni za pokaz musztry paradnej. W tym roku na mistrzostwach spotkało się 47 orkiestr dętych z Niemiec, Austrii, Holandii, Danii i Polski.


Jak przyznają członkowie orkiestry konkurencja w czasie Mistrzostw Europy była bardzo duża, ponieważ biorą w nich udział orkiestry z wieloletnimi doświadczeniami i tradycjami sięgającymi kilku pokoleń. Większość orkiestr dysponuje wysokiej klasy instrumentami, a wszystkie wspaniale się prezentują w skrojonych na miarę mundurach. Także zambrowska orkiestra podczas mistrzostw Europy wystąpiła w swoich nowych mundurach. W ocenie Krzysztofa Witkowskiego – nowe stroje zwiększyły efekt wizualny, zwłaszcza podczas przemarszu i musztry paradnej, co z całą pewnością wypłynęło na dostrzeżenie umiejętności naszej orkiestry przez jury, a w konsekwencji zdobycie medalu – podaje portal zambrów.org.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę