Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.onet.pl

Konflikt o Boguskiego

Główne zdjęcie
Rafał Boguski
fot. archiwum

Wciąż nie wiadomo gdzie w przyszłym sezonie zagra Rafał Boguski, który jest wypożyczony z Wisły Kraków do GKS-u Bełchatów. Sam piłkarz najchętniej zostałby w Bełchatowie, ale działacze "Białej Gwiazdy" chcą, by wrócił pod Wawel - informuje "Przegląd Sportowy". Boguski został przez krakowski klub zakupiony latem 2005 roku z ŁKS Łomża, lecz do grudnia pozostał w tym klubie na zasadzie wypożyczenia. W styczniu 2006 roku zameldował się już na Reymonta. U Dana Petrescu zaliczył debiut w ekstraklasie, lecz latem został wypożyczony do Bełchatowa, gdzie miał częściej pojawiać się na boisku.

Jesienią wystąpił tylko w czterech meczach, więc niezadowolony z takiego obrotu sprawy Adam Nawałka nakazał mu powrót do Krakowa z zamiarem wypożyczenia do Odry Wodzisław. Wtedy o Boguskiego zawalczył Orest Lenczyk, który w tej sprawie interweniował u samego Bogusława Cupiała. Z powodzeniem. Sporządzono aneks do umowy i wypożyczenie Boguskiego do Bełchatowa przedłużono do 31 grudnia 2007 roku. W umowie zawarto jednak istotne zastrzeżenie - jeśli Wisła chciałaby ponownie mieć Boguskiego u siebie już w letnim oknie transferowym, to do 31 maja musiała o tym powiadomić klub z Bełchatowa. I tak też zrobiła, choć prezes wicemistrzów Polski, Jerzy Ożóg prezentuje na ten temat inne zdanie: - Uważam, że Rafał jest naszym zawodnikiem do końca grudnia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę