Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Grand Prix dla wokalisty z Łomży

Główne zdjęcie
Łukasz Lipski - laureat Grand Prix XII Festiwalu Wygraj Sukces w Tarnobrzegu

Łukasz Lipski (13 lat) z działającego przy Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży Studia POPART otrzymał Grand Prix na XII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki WYGRAJ SUKCES w Tarnobrzegu. Przechodząc jak „burza” przez 2 tury eliminacji wstępnych - wojewódzkich i regionalnych - Łukasz znalazł się w finale, gdzie okazał się najlepszy ze 115 wykonawców występujących w czterech kategoriach wiekowych.

Piosenka "Przed Śniadaniem", którą kiedyś Mietek Szcześniak 
wygrał opolski festiwal, tu w Tarnobrzegu, w wykonaniu Łukasza Lipskiego spodobała się nie tylko jurorom, ale i  festiwalowej publiczności, która szalała wraz z naszym laureatem, podczas galowego koncertu.
Piosenka "Przed Śniadaniem", którą kiedyś Mietek Szcześniak wygrał opolski festiwal, tu w Tarnobrzegu, w wykonaniu Łukasza Lipskiego spodobała się nie tylko jurorom, ale i festiwalowej publiczności, która szalała wraz z naszym laureatem, podczas galowego koncertu.
Nagroda prezydenta miasta Tarnobrzeg - wycieczka do 
Eurodisneylandu pod Paryżem
Nagroda prezydenta miasta Tarnobrzeg - wycieczka do Eurodisneylandu pod Paryżem
„Wygraj Sukces” - to impreza dla śpiewającej młodzieży o największej randze. Od wielu lat festiwalowi towarzyszy ogromne zainteresowanie żądnych sukcesu młodych piosenkarzy - w tym roku liczba wykonawców z całej Polski, którzy wzięli udział w przesłuchaniach eliminacyjnych była rekordowa - 2164! W jury festiwalu zasiadają wybitni pedagodzy śpiewu, wokaliści, kompozytorzy. W tym roku występujących oceniali m.in. Elżbieta Zapendowska, Patrycja Gola i Beata Bednarz.

Mówi kierownik artystyczny Studia POPART - Bernard Karwowski
- Nie muszę chyba dodawać, że poziom finalistów był niesłychanie wysoki i wyrównany - po prostu, do Tarnobrzegu przyjechali najlepsi. Wszyscy młodzi wykonawcy z natury rzeczy marzą o sukcesie, startują w konkursach żeby zdobywać nagrody, każdy z nich chce być zauważonym - emocje związane z oczekiwaniem na werdykt jury były więc ogromne - niektórzy po jego odczytaniu nie potrafili ukryć rozczarowania czy łez zawodu...
Wielu wykonawców brało udział we wcześniejszych edycjach festiwalu nawet kilkakrotnie. My, jako debiutanci nie byliśmy więc specjalnie zestresowani, uznając, że już sam udział w finale jest sporym sukcesem, choć na pewno fajnie byłoby wrócić do Łomży z jakąś nagrodą czy chociażby wyróżnieniem. A tu Grand Prix, no, no, no... Było mi baaardzo miło, gdy dowiedziałem się, że jurorzy przyznali tę nagrodę Łukaszowi jednogłośnie - nawet ta groźna dama z programów „Idol” i  „Jak Oni Śpiewają”, Elżbieta Zapendowska, była "za"!
Z dużą  przyjemnością obejrzałem także występ Łukasza po ogłoszeniu  werdyktu. Powiem tylko, że nieźle „dał czadu”!


Łukasz Lipski jako laureat Grand Prix otrzymał nagrodę tradycyjnie fundowaną przez Prezydenta Miasta Tarnobrzeg - wyjazd do Eurodisneylandu pod Paryżem oraz nagrodę specjalną od TVP Rzeszów - odbiornik telewizyjny.
Regulamin festiwalu „Wygraj Sukces” nie pozwala zdobywcom głównej nagrody na udział w kolejnych edycjach konkursu, życzymy więc Łukaszowi sukcesów na innych festiwalach, a na razie fantastycznej wycieczki do Eurodisneylandu i wspaniałych wakacji.
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę