Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Podręczniki z „internetu”

Wakacje zaczynają się w piątek... ale nowy rok szkolny już 3 września. Pora więc pomyśleć o podręcznikach. Zestaw nowych książek do klasy czwartej szkoły podstawowej kosztuje ponad 300 zł... Dla tych, którzy chcieli by nieco przyoszczędzić sposobem jest zakup książek używany. Handlują nimi niektóre księgarnie. Są też kiermasze w niektórych szkołach, lub ogłoszenia w internecie...

Specjalny internetowy kiermasz podręczników szkolnych po raz drugi organizuje łomżyński ratusz. Specjalna aplikacja umożliwia nie tylko przeglądania dostępnych ofert kupna/sprzedaży książek, ale także dodanie nowych pozycji.
- Został on stworzony w celu ułatwienia młodzieży, dzieciom i ich rodzicom sprzedaży już niepotrzebnych oraz zakupie aktualnych na dany rok szkolny używanych podręczników - podkreśla Łukasz Czech z biura prasowego ratusza, który dodaje jednocześnie, że w ubiegłym roku przez  kiermasz przewinęło się ponad takich 400 ogłoszeń.
Osoby chcące kupić książkę mogą zapoznać się z całą bazą ogłoszeń, bądź skorzystać z wyszukiwarki podręczników. Urząd nie pośredniczy w handlu. Fizyczna transakcja kupna - sprzedaży odbywa się już tradycyjnie. Chcący kupić podręcznik kontaktuje się że sprzedającym i...  jeśli dochodzą do porozumienia książki zmienią właściciela.
Aplikacja kiermaszu podręczników znajduje sie na oficjalnej stronie Urzędu Miasta www.lomza.pl.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę