Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Z Łomży pod oko Beenhakkera

Główne zdjęcie
Krzysztof Strugarek

Dwudziestoletni obrońca ŁKS-u Łomża Krzysztof Strugarek został powołany do kadry reprezentacji Polski na mistrzostwa świata drużyn do lat 20, które 30 czerwca rozpoczną się w Kanadzie. Trenerem młodzieżowej reprezentacji Polski jest Michał Globisz, ale podczas rozpoczynającego się w poniedziałek zgrupowania we Włocławku radą trenerowi i piłkarzom służyć będzie Leo Beenhakker.


- Na pewno wszyscy zyskają na takiej współpracy - powiedział PAP trener Michał Globisz, który dodał, że Holender poleci także z reprezentacją do Kanady. Globisz przyznał, że wybór Włocławka na ostatnie zgrupowanie nie był przypadkowy. - W Montrealu będziemy grać na nawierzchni ze sztuczną trawą. We Włocławku także będziemy mogli skorzystać z takiego boiska, więc to jedna z przyczyn, że tam zaplanowaliśmy ostatnie zgrupowanie - wyjaśnił.

Wśród 21 powołanych zawodników jest także utalentowany obrońca z ŁKS Łomża Krzysztof Strugarek.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę