Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

ŁKS musi jeszcze czekać...

Dopiero za tydzień (albo jeszcze później) okaże się czy ŁKS Łomża aby utrzymać się w II lidze piłkarskiej będzie musiał wygrać w barażach z trzcioligowcem. W środę zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej powołał Związkowy Trybunał Piłkarski - organ dyscyplinarny drugiej instancji. 21 czerwca odbędzie się posiedzenie z udziałem klubów ukaranych w aferze korupcyjnej; wtedy też mogą zapaść prawomocne decyzje.

ZTP będzie rozpatrywał wszystkie decyzje odwoławcze od decyzji Wydziału Dyscypliny, w tym także te dotyczące korupcji. W aferze korupcyjnej ukarane zostały Arka Gdynia (degradacja do drugiej ligi), Górnik Łęczna (degradacja do trzeciej ligi), Górnik Polkowice (degradacja do trzeciej ligi), KSZO Ostrowiec (degradacja do trzeciej ligi) oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała (6 ujemnych punktów). Karę zaakceptowało jedynie Podbeskidzie - pozostałe odwołały się od decyzji WD PZPN. Od rozpatrzenia ich odwołań zależy także przyszłość łomżyńskiego ŁKS-u. Drużyna po rozgrywkach zajmuje 13. miejsce w tabeli... i jak a razie (teoretycznie) nie musi grać w barażach... Gdyby jednak ZTP uwzględnił odwołania i np. zmienił  kary wyznaczone przez WD tym zespołom wszystko uległoby zmianie...   

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę