Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Muszą walczyć do końca

Piłkarze ŁKS-u Łomża, który przed dwoma tygodniami na stadionie w Łomży zostali rozgromieni przez Górnik Polkowice i zrewanżowali się na stadionie Polonii w Warszawie muszą walczyć dalej. Do końca sezonu został jeszcze jeden mecz. Od jego wyniku zależeć będzie czy ŁKS Łomża zostaje w II lidze czy też będzie musiał się jeszcze bić o to w barażach.

- Cieszę się, że w meczu z Polonią Warszawa odzyskaliśmy skuteczność, stąd ten rezultat – mówił  trener łomżan Jan Makowiecki.  Trener dziękował także kibicom ŁKS-u, którzy licznie zjawili się na stadionie przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie i głośno dopingowali piłkarzy Łomży. Podkreślał także, że liczy na ten doping podczas sobotniego meczu z Odrą Opole.
-  To jest bardzo ważny mecz. Jeśli go wygramy zostajemy w II lidze. Jeśli przegramy, albo zremisujemy, będziemy musieli jeszcze walczyć w barażach – podkreślał Jan Makowiecki. - Wierze w zespół i kibiców. Wierzę, że po ostatnim gwizdku sędziego będziemy się cieszyć – dodawał szkoleniowiec drugoligowego ŁKS-u.
Odra Opole to bardzo mocny przeciwnik. Co prawda ostatnio przegrała dwa spotkania, ale meczu w Łomży na pewno nie odpuszczą. Łomżanom będzie tym ciężej że trener Makowiecki nie będę mógł skorzystać z wszystkich podopiecznych. Krzysztof Strugarek wyjechał na zgrupowanie kadry do lat 20, a Tomek Łuba musi pauzować za kartki.

Mecz ŁKS Browar Łomża  - Odra Opole odbędzie się w sobotę 9 czerwca, o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę