Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Nadzieja piłkarska z Łomży...?

Główne zdjęcie
Paweł Strózik

Zawodnik Łomżyńskiego Klubu Sportowego Paweł Strózik to zdaniem duetu menedżerskiego Olędzkich jeden z piłkarzy o którym już niebawem będzie głośno. Były menedżer Legii Warszawa, Janusz Olędzki, z synem Bartoszem wyszukują w klubach z niższych lig zawodników z możliwościami.

Ich zdaniem odkryciem kończącej się rundy wiosennej rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy był 20-letni Radosław Majewski. Środkowy pomocnik Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wlkp. bardzo dobrze prezentował się w lidze, przyczynił się do zdobycia przez wielkopolski klub Pucharu Polski, a sam został powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski.  Jeszcze kilka miesięcy temu Majewski występował w trzecioligowym Zniczu Pruszków.  Jego talent odkryli właśnie Olędzcy.
Ich zdaniem kolejnym w kolejce do odkrycia może być pomocnik ŁKS-u Łomża Paweł Strózik. Typy Olędzkich podała Polska Agencja Prasowa. 22- letni wychowanek Warmi Grajewo od trzech sezonów gra w barwach ŁKS-u.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę