Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: książki za złotówkę

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza dziś i jutro na KIERMASZ KSIĄŻEK przed budynkiem Biblioteki przy ul. Długiej 13 od godz. 10 do 17.00. Na kiermaszu, za przysłowiową “złotówkę”, będzie można kupić m.in. wycofane ze zbiorów biblioteki dublety - książki, czasopisma i płyty analogowe.

 Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie w całości na zakup nowości wydawniczych dla miejskiej biblioteki w Łomży. Sprzedawane będą również unikalne publikacje Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę