Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość za www.gazeta.pl

Nasi błysnęli w I lidze

Główne zdjęcie
Rafał Boguski BOT Bełchatów

Miniony sezon ekstraklasy był udany dla zawodników związanych z naszym regionem. Przede wszystkim dlatego, że kilku nowych zasłużyło na pozytywną opinię. Rafał Boguski z GKS-em Bełchatów do końca rywalizował o tytuł mistrzowski.


Niespełna 23-letni Boguski przygodę z piłką rozpoczynał w Łomży, skąd trafił do krakowskiej Wisły. Przed tym sezonem został wypożyczony do Bełchatowa. Okazało się to bardzo dobrym posunięciem. W Krakowie najpewniej znowu nie otrzymałby zbyt częstych okazji do gry. W Bełchatowie otrzymał szansę, chociaż początku nie miał najlepszego. Mimo to trener Orest Lenczyk w końcu zaczął go wystawiać nawet w podstawowym składzie. Rafał Boguski grał też od pierwszej minuty w ostatnim spotkaniu decydującym o mistrzostwie kraju. Piłkarz strzelił jedną z bramek, niestety, mimo wygranej 2:0 z Pogonią Szczecin z mistrzostwa cieszyli się zawodnicy Zagłębia Lubin, którzy w Warszawie pokonali Legię.
Srebrny medal otrzymał też Marcin Truszkowski, który do GKS-u również trafił z Łomży. Ale w odróżnieniu od Boguskiego miał on lepszy początek sezonu. Na wiosnę zaliczył już tylko kilka epizodycznych występów.

wiadomość za: Nasi błysnęli w I lidze - Gazeta Wyborcza

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę