środa, 16 października 2019 napisz DONOS@

Kandydaci i ich poparcie

Marek Olbryś z PiS to jedyny kandydat z okręgu nr 3, który w niedzielnych wyborach uzyskał powyżej 2 tys głosów. Tylko pięciu osobom udało się uzbierać ponad tysiąc głosów. W tej grupie jest aż trzech z PiS-u Jan Olszewski, Dariusz Latorowski i Mieczysław Kowalewski. Tysięcznikami są także Mieczysław Bagiński i Jacek Piorunek.

Lista nr 1 – KW ZS
1. ZACH Barbara (43)
2. LIS Marek Stefan (15)
3. BACZEWSKA Małgorzata (14)
4. KAMIŃSKI Andrzej (12)
5. GAWRYŚ Piotr (8)

Lista nr 2 – KWW BIAŁORUSKI KOMITET WYBORCZY
1. BUJNICKI Stanisław (13)
2. BAŁDOWSKA Bożenna (4)
3. PIECZYŃSKI Łukasz Filip (2)
4. KRYSIUK Jerzy (6)
5. CHOŁODOWSKI Maciej Juliusz (3)
6. JANIUK Krzysztof (4)
7. LESZCZYŃSKI Piotr (6)
8. SUPIŃSKI Tadeusz (0)
9. TOCZYSKI Arnold (0)

Lista nr 3 – KKW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI
1. HOFFMAN Krystyna (707)
2. KOWALSKI Jan Antoni (389)
3. TOMASZEWSKI Tadeusz  (249)
4. ŚNIADACH Mieczysław (185)
5. CWALINA Urszula (63)
6. CIEŚLIK Ireneusz Waldemar (127)
7. OLSZEWSKI Zbigniew (57)
8. SZPONARSKI Zbigniew Aleksander (200)
9. TREPANOWSKI Tadeusz Władysław (38)
10. GORLEWICZ Romuald (81)

Lista nr 4 – KW LIGA POLSKICH RODZIN
1. LASZCZKOWSKI Wiesław  (370)
2. PIEKARSKI Henryk (625)
3. NAREWSKI Andrzej (139)
4. CHOJNOWSKI Ryszard (75)
5. GÓRSKI Adam (21)
6. SZYMANOWSKI Stanisław (72)
7. WINKO Wojciech (178)
8. LIPKA Waldemar (23)
9. LOCMAN Gerard (44)
10. ŚLEDZIEWSKI Sławomir (425)

Lista nr 5 – KW UNIA POLITYKI REALNEJ
1. POTERAJ Jarosław (267)
2. KUDRYCKI Maciej (3)
3. KOSSEWSKA Joanna (57)
4. NIEBRZYDOWSKI Tomasz (102)
5. MARKOWSKI Wiesław Antoni (10)
6. PIKULSKI Marek Wojciech (1)
7. WOJEWODA Leszek (10)
8. KICIŃSKI Karol Cyprian (19)

Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY
1. WARPECHOWSKA Edyta (11)
2. ZALEWSKI Marian (9)
3. DĄBROWSKA Agnieszka (13)
4. KUCZYŃSKI Marek (11)
5. ZALEWSKI Wiesław (6)
6. WNOROWSKI Paweł (1)
7. WARPECHOWSKA Anna (6)

Lista nr 7 – KWW NASZE PODLASIE
1. GAWROŃSKI Józef (253)
2. KRUSZYŃSKI Zygmunt (215)
3. OFMAN Andrzej (69)
4. SZYPULSKI Zdzisław Janusz (5)
5. KASEJA Stanisław (skreślony)
6. KARWOWSKI Lech (38)
7. GRABOWSKI Piotr (16)
8. MYSZKOWSKI Paweł (74)

Lista nr 8 – KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1. PIORUNEK Jacek (1283)
2. GROMADZKI Eugeniusz (667)
3. LEOŃCZYK Dariusz (440)
4. GAŁĄZKA Hanka (704)
5. GRABANI Piotr (67)
6. CZERWIŃSKA Renata Katarzyna (229)
7. KOŁOS Aleutyna (45)
8. SKIBNIEWSKI Eugeniusz Lucjan (56)
9. ULMAN Kamil (78)
10. CHEŁMIŃSKA Scholastyka (169)

Lista nr 9 – KW KRAJOWEJ PARTII EMERYTÓW I RENCISTÓW
1. LORINCZY Gabor (123)
2. WINCENCIAK Witold (39)
3. MATUSZEWSKI Ryszard (200)
4. GRUDZIŃSKI Ryszard (30)
5. GRZESZCZYK Tadeusz (10)
6. MIECZKOWSKA Barbara Genowefa (61)
7. PTASZYŃSKI Wiesław (22)
8. NIEMYJSKI Andrzej (4)
9. PISZCZATOWSKI Jan (4)
10. DOWGIERT Krzysztof Tadeusz (7)

Lista nr 10 – KWW PIAST
1. ROKOSZ-KUCZYŃSKI Gniewomir Gwidon (171)
2. PĘDZIŃSKI Waldemar Franciszek (348)
3. KACZYŃSKI Zdzisław (57)
4. CICHOCKI Antoni (14)
5. BAGIŃSKA Krystyna (64)
6. JAGIELSKA Henryka (58)
7. SZERSZEŃ Witold Zdzisław (130)
8. KULAS Marian (43)
9. PRZESTRZELSKI Arkadiusz Jarosław (54)
10. JANKOWSKI Jerzy (12)

Lista nr 11 – KWW OBWODNICE - TAK, EKOTERROR - NIE
1. GROMEK Krzysztof (33)
2. SZCZĘSNY Jerzy Zygmunt (51)
4. DĄBROWSKI Henryk (21)
5. ZABIELSKI Mariusz (35)
6. SOKOŁOWSKI Grzegorz (7)
7. AKUCEWICZ Jolanta (2)
8. CZEROBKA Czesław (1)
9. KLEJPS Maria (4)

Lista nr 12 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. OLBRYŚ Marek (2176)
2. KOWALEWSKI Mieczysław Eugeniusz (1188)
3. LATAROWSKI Dariusz (1360)
4. OLSZEWSKI Jan (1754)
5. MUZYK Agnieszka Barbara (978)
6. DĄBKOWSKI Krzysztof (703)
7. SKOTARSKI Marcin Dominik (31)
8. KUCZYŃSKI Jarosław (116)
9. ZABIELSKI Henryk (321)
10. MIECZKOWSKI Janusz Sławomir (211)

Lista nr 13 – KW SAMOOBRONA RP
1. GROMADZKI Sławomir (980)
2. DĄBROWSKI Piotr (101)
3. KORYTKOWSKI Kazimierz (197)
4. SMOLIŃSKI Leszek Jan (149)
5. KARPIŃSKI Janusz (122)
6. CZARNOWSKI Marek (100)
7. BAGIŃSKI Franciszek (96)
8. JANCZYK Ryszard (20)
9. BORAWSKI Marek Jarosław (70)
10. ZABIELSKI Marek (507)

Lista nr 14 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. BAGIŃSKI Mieczysław (1530)
2. BORAWSKI Mirosław (469)
3. RAINKO Mirosław (524)
4. ZAWADZKI Jan (367)
5. MARCZYK Małgorzata (83)
6. WISZOWATA Katarzyna (26)
7. KORYTKOWSKI Adam Lech (69)
8. WASZKIEWICZ Stanisław (168)
9. BOROŃSKA Marta (7)
10. DZIERZGOWSKI Wojciech (367)

Lista nr 15 – KWW PODLASIE XXI WIEKU
1. CZECZETKOWICZ Adam Stanisław (39)
2. OCHRYMIUK Władysław (4)
3. IWANIUK Jacek Bogdan (4)
4. BIELAWSKI Piotr (7)
5. DEC Magdalena Maria (4)
6. MAŁYSZKO Krystian (8)
191007024330.png

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę