Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Stulecie OSP w Stawiskach

Wręczeniem odznaczeń i medali oraz odsłonięciem tablicy pamiątkowej uczcili strażacy ochotnicy ze Stawisk stulecie istnienia swojej jednostki. Zgodę na jej utworzenie wydały władze carskie dwa lata wcześniej, ale problemy finansowe sprawiły, że powstała ona w 1904 r. Obecnie kilkunastoosobowa drużyna przygotowana jest przede wszystkim do ratownictwa drogowego i taki sprzęt specjalistyczny posiada. Większość akcji, do których wyjeżdżają strażacy ze Stawisk, to właśnie zdarzenia drogowe na drodze nr 61, rzadziej muszą gasić ogień.

Z okazji uroczystości ufundowany przed 6 laty sztandar jednostki został odznaczony Złotym Znakiem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP - najwyższym możliwym odznaczenie. Takie same zawisły też na piersiach trzech druhów ze Stawisk.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę