poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

Unia Janikowo - ŁKS Łomża 1 : 1

Remisem zakończył się dzisiejszy mecz pomiędzy Unią Janikowo a ŁKS Łomża. Oba zespoły muszą walczyć, aby utrzymać się w II lidze. Pierwsi gola zdobyli łomżanie w 29' bramkę strzelił Damian Świerblewski. Po stracie gola gospodarze przycisnęli i w 61' Łukasz Kalinowski zdobywa wyrównującego gola.

Damian Świerblewski podczas meczu ze Stalą Stalowa Wola
Damian Świerblewski podczas meczu ze Stalą Stalowa Wola

Prowadzenie dla łomżyńskiego zespołu zdobył  po  błędzie bramkarza, który za daleko wyszedł z bramki, Damian Świerblewski z 15-20 m przelobował Michała Wróbla i ŁKS prowadzi 0 : 1. Gospodarze zaczęli bardziej atakować, a ŁKS próbował dowieść wynik. Pierwsza połowa meczu odbywała się w strugach deszczu.
Po zmianie stron piłkarze gospodarza nadal naciskami na gości. Częściej przebywali w połowie boiska ŁKSu niż łomżanie na połowie gospodarzy. W 61' po dośrodkowaniu z prawej strony boiska z linii bramkowej strzałem głową zmusił do kapitulacji Ulmana  - Łukasz Kalinowski. Jest 1 : 1.

Mecz walki, ŁKS starał się dowieść korzystny dla siebie wynik, ale nie udało się. Oba zespoły kasują po punkcie i walka o utrzymanie się w II lidze trwa. Trenera Makowieckiego niepokoją liczne kontuzje w zespole, jak mówi: dziś Strugarek, jeszcze Jasiński, Adamski. To są podstawowi zawodnicy. We wtorek spotykam się z 4 zawodnikami z grup młodzieżowych od Pana Kossakowskiego. Zobaczymy.

Na meczu obecni byli kibice z Łomży. Przyjechało tu około 40 osób.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę