Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Gra o sukces

Główne zdjęcie
Wokaliści Studia POPART: Marcin Wincenciak, Łukasz Lipski, Ewa Rutkowska oraz „niezrzeszony” Dawid Dąbrowski, który już niebawem dołączy do grupy...

Łukasz Lipski ze Studia Piosenki POPART w MDK-DśT będzie reprezentował Łomżę w finale XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki WYGRAJ SUKCES w Tarnobrzegu. W przesłuchaniach konkursowych do tego najważniejszego i największego festiwalu, które odbyły się w 50. ośrodkach w całym kraju wzięło udział ponad 2100 uczestników! Aż czworo młodych wokalistów z Łomży po eliminacjach, które odbyły się w marcu w Warszawie znalazło się w półfinale - Ewa, Łukasz i Marcin ze Studia POPART oraz 7-letni Dawid, którego do konkursu przygotowywał tata - nauczyciel szkoły muzycznej.

W ubiegłą niedzielę, 6 maja, razem z kilkudziesięcioma uczestnikami z województwa mazowieckiego i łódzkiego rywalizowali oni o udział w tarnobrzeskim finale. Wśród sześciu finalistów, które wyłoniło jury pod przewodnictwem szefa festiwalu WYGRAJ SUKCES Jarosława Piątkowskiego - znalazł się „nasz” Łukasz Lipski, a jego kolega z zespołu Marcin Wincenciak, otrzymał wyróżnienie.

Mówi Szef PopArtu Bernard Karwowski:
Tak się składa, że przeważnie wygrywamy, z każdego festiwalu przywozimy jakieś nagrody wszyscy już chyba trochę przywykli do sukcesów Studia POPART. Największą satysfakcję sprawiają mi jednak sympatyczne, ba czasami wręcz entuzjastyczne recenzje, jakie po występach moich wokalistów otrzymuję od innych instruktorów, jurorów czy „zwykłych” widzów. To znaczy, że nawet śpiewając w konkursie, rywalizując o nagrody, nie jesteśmy tylko „zawodnikami” dajemy ludziom fajne emocje.

Na niedzielnym konkursie Łukasz sprawił, że jurorzy - co się raczej nie zdarza - razem z nim śpiewali piosenkę Mietka Szcześniaka „Przed Śniadaniem” i klaskali z uniesionymi w górę rękoma. Gdyby tak udało się porwać publiczność i jurorów 22 czerwca w Tarnobrzegu ...


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę