Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

15 pożarów lasów w sobotę. Strażacy apelują o ostrożność

Piękna pogoda sprzyja wypadom za miasto. Odpoczywając w lasach i w okolicach lasów powinniśmy jednak zachować ostrożność - apelują strażacy. W naszym regionie obowiązuje trzeci - najwyższy stopień zagrożenia pożarowego. Ściółka jest bardzo sucha i łatwo zaprószyć ogień. Tylko wczoraj strażacy wyjeżdżali do 15 pożarów w lasach naszego regionu.

Na szczęście wszystkie były w porę zauważone i ugaszone. Największy objął 1 ha lasu. Leśnicy przypominają, że ponad 90 % pożarów powstaje w wyniku lekkomyślnego zachowania ludzi. Przypominamy, że obowiązuje zakaz palenia ognisk w lasach i w pobliżu lasów.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę