Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

ŁKS przegrywa z Ruchem Chorzów

ŁKS pod wodzą Jana Makowieckiego przegrywa 0 : 1 z Ruchem Chorzów. Bramkę w 29 min. zdobył Łukasz Janoszka. Sędzia ukarał żółtymi kartkami Łubę i Galińskiego, którzy z powody kartek nie zagrają w najbliższym meczu. Jak mówił nam trener Makowiecki: tanio skóry nie sprzedaliśmy.

Ruch przeważał podczas dzisiejszego spotkania. Kilka razy przed utratą bramki ratował nas słupek. Liczyliśmy na kontratak - mówi trener ŁKSu – ale po kontuzji i wstrząśnięciu mózgu u Jasińskiego musieliśmy przemeblować zespół. Niestety nie udało się bramki strzelić.

Po rozmowach z zawodnikami nowy trener jest podbudowany, mówią że zarówno on jak i zawodnicy dołożą starań aby tę II ligę utrzymać. Mecz dzisiejszy potwierdza to, że zawodnicy ofiarnie walczyli o wynik, ale graliśmy z liderem i on okazał się lepszy – mówi trener – liczymy na kibiców, za zarząd, na miasto i sponsorów aby nas dopingować i wspomagać, aby wyprostować wszystkie sytuacje aby II liga była w mieście - zakończył trener Makowiecki

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę