Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Makowiecki nowym trenerem ŁKSu.

Główne zdjęcie
Prezes ŁKS Browar Łomża Stanisław Kaseja i trener Jan Makowiecki

Jan Makowiecki z dniem dzisiejszym zastąpił na stanowisku trenera II ligowego ŁKSu Czesława Jakołcewicza. Przypomnijmy, dotychczasowy szkoleniowiec zrezygnował z dalszej pracy w klubie po sobotnim meczu. Na giełdzie nazwisk pojawiały się różne kandydatury, począwszy od doświadczonych zawodników ŁKSu Jacka Dąbrowskiego i Zbigniewa Kowalskiego poprzez Tadeusza Siejewiecza, po Tadeusza Gaszyńskiego.

Głównym celem szkoleniowca jest utrzymanie klubu w rozgrywkach drugoligowych - nie ukrywam, że jest to trudne zadanie, ale na pewno do zrealizowania, bo ta drużyna nieprzypadkowo zdobyła 30 punktów, potrzebne nam jest jeszcze 14-15 punktów w 8 meczach zrobić – mówi nowy trener ŁKSu.

Przed najbliższym meczem trener planuje porozmawiać z każdym zawodnikiem i wtedy podejmie decyzje co do składu na mecz. Jedziemy z zawodnikami na walkę i osiągnąć jak najlepszy rezultat,

Jan Makowiecki grał już wcześniej z Zbyszkiem Kowalskim w Górniku Łęczna i dobrze wspomina współpracę z tego okresu.

Jan Makowiecki 53-latni szkoleniowiec  był drugim trenerem grającego wtedy w ekstraklasie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, pracował także w Radomiaku Radom i Heko Czermno.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę