Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Jabłoń Kościelna nagrodzona w Białymstoku

Zwycięzcami V Festiwalu Małych Form Teatralnych "Dramat i tragedię pozostaw teatrowi" zostali uczniowie Zespołu Szkół w Jabłoni Kościelnej (gm. Nowe Piekuty, pow. wysokomazowiecki, Diecezja Łomżyńska). Finał odbył się tradycyjnie w Teatrze Dramatycznym. Drugie miejsce zajęli młodzi aktorzy ze Społecznego Gimnazjum nr 4 w Białymstoku, a trzecie - z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Suwałkach.

Nagrodzona sztuka nosi tytuł "Happiness is easy" i została napisana przez uczniów z Jabłoni Kościelnej pod opieką Katarzyny Mantur i Moniki Kusznerko. W finale rywalizowało osiem zespołów. Patronat nad festiwalem objął sekretarz stanu w MEN Mirosław Orzechowski, a zorganizowała Komenda Wojewódzka Policji. Na zasmucająco ubogiej w młodzieżowe przedsięwzięcia teatralne mapie Podlaskiego tym bardziej cieszy sukces grupy z malutkiej Jabłoni Kościelnej. Gratulujemy!
MRD
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę