Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zwycięstwo w Dorożkarni

Główne zdjęcie
Na zdjęciu od lewej: Łukasz Lipski, Bernard Karwowski, Radek Pietrzak, Marcin Wincenciak, Tomek Wiśniewski, Ewa Rutkowska i Weronika Chaberek

Studio Piosenki PopArt, prowadzone przez Bernarda Karwowskiego w Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży, zdobyło pierwsze miejsce w kategorii zespołów na II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Jacka Cygana. Festiwal odbywał się w Warszawskim Ośrodku Działań Twórczych Dorożkarnia, gdzie łomżyniacy zwyciężyli również rok temu.

W konkursie rywalizowało ponad stu młodych wokalistów, których oceniało profesjonalne jury: znana z "Idola" wybitna pedagog śpiewu Elżbieta Zapendowska oraz wokaliści zawodowi: Grażyna Łobaszewska, Agnieszka Wilczyńska i Janusz Szromm.
Dwóch chłopców z PopArtu jury doceniło również w kategorii solistów: Marcin Wincenciak zdobył trzecią nagrodę, a Łukasz Lipski - wyróżnienie. Wyróżnienie wyśpiewała także Justyna Chaberek.
Laureaci wystąpią w maju na koncercie galowym, który odbędzie się na Placu Zamkowym w Warszawie podczas festynu Dziecięca Stolica. Statuetki wręczy im autor wielu przebojów i patron festiwalu Jacek Cygan.
Gratulujemy!

MRD

210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę