niedziela, 20 października 2019 napisz DONOS@

PRZEDSTAWIENIE WIELKANOCNE

W dniu 4 kwietnia 2007 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy osoby niepełnosprawne z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Marianowie odegrały sceny ostatniej wieczerzy, pojmania, skazania, męki i ukrzyżowania oraz zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Przedstawienie obejrzeli przedstawiciele władz, duchowieństwa, dyrektorzy oraz uczniowie piątnickiego gimnazjum, Policealnej Szkoły Ochrony Zdrowia w Łomży i Zespołu Szkół w Marianowie. Nie zabrakło też przedstawicieli rodziców niepełnosprawnych aktorów. Szczególnie piękną i wzruszającą mowę wygłosił Proboszcz Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Piątnicy - Ks.kanonik Szczepan Dobecki. Po przedstawieniu, pracownicy i uczestnicy warsztatu złożyli wszystkim zebranym życzenia spokojnych, zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zbigniew Biernacki
cz, 05 kwietnia 2007 10:03
Data ostatniej edycji: cz, 05 kwietnia 2007 21:07:21

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę