Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Porażka w Gliwicach

W meczu inaugurującym 22. kolejkę rozgrywek piłkarskiej drugiej ligi ŁKS Łomża przegrywa z Piastem Gliwice 0 : 3. Pierwszą bramkę łomżanie stracili w 39 minucie meczu. Kamila Ulmana pokonał Kędziora. Na drugiego gola długo nie trzeba było czekać. Raptem trzy minuty później drugą bramkę dla Piasta zdobywa Kaszowski. Zmiana połów też szczęścia łomżanom nie przyniosła. W 59 minucie Kompała strzela trzeciego gola dla Piasta Gliwice.

Po meczu Czesław Jakołcewicz, trener ŁKS-u Browar Łomża powiedział:
- Coś siadło w naszym zespole. Zauważyłem to już w meczu z KSZO. Dzisiaj do momentu straty bramki nasza gra wyglądała poprawnie, ale potem chłopcy się załamali. Zespół zapomniał jak się gra piłką. Mam nadzieję, że nasi kibice będą wyrozumiali. Takie porażki czasami się zdarzają. (Gazeta Współczesna)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę