Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Gra o wszystko...?

Główne zdjęcie
Joanna Zawłocka

Joanna Zawłocka, 17-letnia uczennica Liceum Katolickiego w Łomży, wygrała eliminacje makroregionalne 44. festiwalu piosenki polskiej w Opolu, które odbyły się w... Białymstoku. Młoda piosenkarka, kształcąca od pięciu lat z żeńską grupą eMDeK umiejętności wokalne pod okiem Magdy Sinoff w MDK-DŚT, zaśpiewała piosenkę Ewy Bem "Gram o wszystko".

Zinstrumentowany na skład orkiestrowy utwór gwiazdy jazzu Joanna wykonała z towarzyszeniem fortepianu w stylistyce klubowo-jazzowej. Pod wielkim wrażeniem tej interpretacji był przewodniczący jury Marek Gałązka, znany m.in. z interpretacji ballad Edwarda Stachury. Bard stwierdził, że dziewczyna śpiewa rewelacyjnie. Ten głos również zaważył na werdykcie komisji, która do eliminacji centralnych w TVP w Warszawie zakwalifikowała Joannę. Dalsza część batalii o występ w dającym przepustkę do kariery opolskim koncercie "Debiuty" rozegra się w stolicy 21 i 22 kwietnia br. A potem - 15 czerwca - Opole 2007...? Trzymamy kciuki!

MRD  


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę