Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Przypadek Tarasa

Od kilku tygodni na stronie internetowej łomżyńskiego Urzędu Pracy można znaleźć ogłoszenie następującej treści: „Poszukiwany jest zawodnik piłki nożnej o stażu pracy w I lidze z biegłą znajomością języka białoruskiego”.

Ogłoszenie jest dziwne i frapujące. O co w nim chodzi? Okazuje się, że zamieszczenie takiej oferty jest niezbędne do uzyskania zezwolenia na legalne zatrudnienie obywatela narodowości białoruskiej, a w tym konkretnym przypadku piłkarza, dodajmy pomocnika Tarasa Szamszorika, który ma wzmocnić ekipę ŁKS Browar Łomża.

– Nie szukamy piłkarzy za pośrednictwem urzędu pracy – śmieje się kierownik zespołu Artur Śliwecki. – Ale musieliśmy w ten sposób postąpić, gdyż była to jedyna droga legalnego zatrudnienia piłkarza – dodaje.

źródło: Przegląd Sportowy

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę