Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Więcej za wychowawstwo?

Czy łomżyńscy nauczyciele dostaną wyższe dodatki za wychowawstwo? - to wyjaśni się podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Łomży. Jednym z punktów posiedzenia jest podjęcie uchwały w tej sprawie. Przygotowany przez prezydenta miasta projekt zakładał, że wszystko pozostanie po staremu - czyli, ze podwyżki nie będzie. Tymczasem 100% podwyżki tego dodatku chcą nauczyciele, związkowcy i radni z komisji Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.

Jak argumentują dodatek za wychowawstwo w Łomży od niemal 10 lat jest taki sam i co ciekawe jest najniższy w regionie. Dziś każdy wychowawca w Łomży dostaje dodatek w wysokości 25 zł miesięcznie. Radni z komisji edukacji i związkowcy chcą aby wzrósł on do 50 zł.
Na taka podwyżkę nie godzi sie prezydent Łomży. Krzysztof Choiński – zastępca prezydenta d.s. Oświaty argumentował, że realizacja tego zapisu obciąży budżet miasta kwotą 175 tys zł, i takich pieniędzy w budżecie na podwyżki dla nauczycieli nie ma.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę