Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Łomżyńskie Targi Twórczości po raz IV

W niedzielę już po raz IV odbyły się Targi Twórczości Artystycznej. W budynku Regionalnego Ośrodka Kultury można było zobaczyć dotknąć a także kupić dzieła rąk artystów z okolic Łomży. Jak mówi dyrektor ROK Jarosław Cholewicki: ośrodek chce w ten sposób pomóc artystom w promocji i sprzedaży swoich dzieł. Niestety zainteresowanie imprezą nie było ogromne...

 

Przed wejściem do siedziby ROK grała muzyka kurpiowska, a wewnątrz budynku wszędzie byli twórcy.... Pokazywano prace plastyczne, koronki, rzeźby i wyroby kowalskie. Można było także spróbować prawdziwej bułki drożdżowej pieczonej w piecu, zaopatrzyć się w przepiękne kolorowe pisanki na stół świąteczny.

Niestety, choć twórcy do Łomży przybyli, podziwiających i kupujących rękodzieło było niewielu...

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę