Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wybory wójta w gminie Radziłów

Wójta wybierają dziś mieszkańcy gminy Radziłów. Jest to już druga tura wyborów przyspieszonych - dwa tygodnie temu w wyborcze szranki stanęło ośmioro kandydatów i głosy wyborców rozłożyły się w ten sposób, że nikt nie zdobył wymaganych ponad 50 procent poparcia. Do drugiej tury zakwalifikowało się dwóch gminnych urzędników: Krzysztof Milewski i Robert Ziemkiewicz. To spośród nich wybrany zostanie obecnie wójt.

Wakat na tym stanowisku w gminie Radziłów powstał po tym, jak wybrany na piątą kadencję Kazimierz Gwiazdowski mandat wójta zamienił na poselski. Po jego rezygnacji gminą kierował urzędnik, któremu te obowiązki powierzył premier. W gminie Radziłów uprawnionych do głosowania jest 4 tysiące 300 osób, lokale wyborcze czynne są do godz.20.00.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę