Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lks.lomza.tk

Hit wiosny: Wigry na deser

Już w najbliższą niedzielę (13 czerwca) ostatnią kolejkę sezonu 2003/2004 rozegra piłkarska 4 liga. Niewątpliwie większość oczu w województwie będzie skierowana na Suwałki, gdzie rozegra się spotkanie, które z pewnością zasługuje na miano "hitu wiosny".

Tym spotkaniem będzie mecz Wigier Suwałki z ŁKS-em Łomża. Mecz ten w zasadzie można nazwać meczem o przysłowiową pietruszkę, bo zespół ŁKS-u zapewnił już sobie awans do 3 ligi, a zespół Wigier drugą pozycję w tabeli, ale będzie to mecz który elektryzował kibiców obu drużyn już od początku roku. Tak więc piłkarze nie powinni mieć problemów z motywacją, a co za tym idzie nie powinno zabraknąć tych sportowych emocji. Jaki okaże się deser na piłkarzy ŁKS-u, czy będzie słodki i smakowity, a może gorzki i niedobry ? O tym przekonamy się już w niedzielę ok. godziny 19:00.

Wszystkich, którzy na żywo chcą zoabczyć te spotkanie zapraszamy na stadion OSiR-u w Suwałkach przy ul. Zarzecze 26.
CENY BILETÓW: 4zł ulgowy, 7zł normalny

Kibice ŁKS-u organizują wyjazd na spotkanie Wigry Suwałki - ŁKS Łomża. Będzie to ostani mecz ŁKS-u w tym sezonie! Wyjazd 13 czerwca (niedziela) o godz. 14:00 z Placu Niepodległości (stary dworzec PKS). Koszt wyjazdu to ok. 6-10 zł + 4 zł cena biletu na mecz.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę