Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Nagrody dla typowaczy jesieni

Po raz kolejny wystartowała eŁKSówk@ nasza zabawa w piłkarskie typowanie. Każdy, kto tylko czuje sie na siłach, może obstawiać wyniki kolejnych spotkań ligi, w której gra ŁKS Łomża. Tradycyjnie pięciu najlepszych typowaczy poprzedniej kolejki eŁKSówki otrzymuje ciekawe nagrody. W tym roku są to gadżety związane z łomżyńską jedenastką.


Najlepszym typowaczem jesieni został użytkownik o nicku „youngbloodz”. W klasyfikacji ogólnej wyprzedził on użytkowników „zuberto”, „wukas”, „ads” i „MACIEK GÓRAL”.  Cała piątka otrzymuje nagrody, którymi są tym razem gadżety... eŁKSowe kapelusze, czapki, bandamki i kubki  z bohaterami pierwszego wiosennego meczu ŁKS-u.


Nagrody przyznajemy dzięki pomocy firm P.W. Hatex i TAMPSS.  


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę