Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dzieci zapłacą za bilety na mecze ŁKS

Dzieci do lat 13 zapłacą 5 zł, a uczniowie, kobiety, emeryci i renciści 15 zł za możliwość oglądania na żywo drugoligowych spotkań ŁKS Łomża. Klub właśnie poniósł ceny biletów ulgowych i zlikwidował możliwość bezpłatnego wchodzenia na stadion dzieci do lat 13. Jak tłumaczy ŁKS jest to spowodowane „dużymi kosztami imprezy masowej”. Nowe ceny biletów będą obowiązywać już od najbliższego meczu ze Śląskiem Wrocław.

 
Nowe ceny biletów:
20 złotych - bilet normalny (cena bez zmiany)
15 złotych - bilet ulgowy (było 10 zł)
5 złotych - dzieci do lat 13 - wstęp tylko z osobą dorosłą (dotychczas wstęp dzieci był bezpłatny)

Do ulgi uprawnieni są:
- kobiety
- osoby od 14 do 26 roku życia, z ważnym dokumentem tożsamości uprawniającym do ulgi - legitymacja szkolna lub studencka
- emeryci i renciści - z ważnym dokumentem potwierdzającym prawo do renty lub emerytury

Kibice korzystający z jakiejkolwiek ulgi muszą posiadać przy wejściu na stadion dokument tożsamości uprawniający do ulgi. Jeśli nie będą posiadać takowego dokumentu - nie zostaną wpuszczeni na stadion.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę