Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowego wójta wybierają dziś mieszkańcy gminy Radziłów

Wakat, który powstał po rezygnacji Kazimierza Gwiazdowskiego, skusił do startu aż ośmioro kandydatów, co jest rekordem w wyborach samorządowych obecnej kadencji w województwie podlaskim. Kazimierz Gwiazdowski, który wygrał wybory jesienią ubiegłego roku i rozpoczął nawet piątą kadencję na tym stanowisku, ostatecznie wybrał mandat poselski w sejmowych ławach Prawa i Sprawiedliwości.

O stanowisko wójta Radziłowa ubiegają się dwie kobiety - dotychczasowa wicewójt - jednocześnie dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w gminie i emerytowana dyrektor gimnazjum. Pozostali kandydaci to dwóch gminnych urzędników, zagrożony utratą mandatu przewodniczący rady gminy, który za późno złożył oświadczenie majątkowe,dwóch rolników i pochodzący z tej gminy mieszkaniec Warszawy. Podobnie jak w wyborach listopadowych, ponad 4 tysiące 200uprawnionych będzie mogło oddać swoje głosy w 6 obwodach wyborczych. Lokale czynne są do 20.00.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę