Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Druga liga startuje w Łomży

- Duch w drużynie jest bojowy, nawet – bym tak określił - zbyt optymistyczny – mówi prezes ŁKS Łomża Stanisław Kaseja. W sobotę o godzinie 14.00 na łomżyńskim stadionie przy ulicy Zjazd zostanie rozegrany pierwszy mecz drugiej ligi piłkarskiej. ŁKS Browar Łomża podejmie Polonię Bytom. - Zdaję sobie sprawę, że Polonia to utytułowana drużyna i o sukces będzie bardzo trudno. Jeśli by się udało... to byłaby wielka sprawa, ale remis też by mnie zadowolił – ocenia szanse łomżyńskiej jedenastki prezes Kaseja.

Po wielu perypetiach w piątek późnym popołudniem prezydent miasta wydał pozwolenie na rozegranie na stadionie przy ulicy Zjazd meczu. W sobotę rano ma tu pojawić się jeszcze przedstawiciel PZPN-u, aby oficjalnie dopuścić stadion do rozgrywek.... 
Mecz z Polonia Bytom będzie pierwszym rozegranym w Łomży na zmodernizowanej płycie boiska. Będzie mogło go na żywo obejrzeć 2 tys 800 kibiców tyle bowiem jest miejsc na trybunach – nowej i starej - i tyle biletów naszykował klub.

Przeciwnik łomżan - Polonia Bytom – to drużyna, która po jesiennej serii rozgrywek jest na czele drugoligowej tabeli, a ŁKS Łomża na jej końcu. Niemniej piłkarze Łomży są przepełnieni – przynajmniej tak deklarowali - wolą walki i chęcią wygrywania kolejnych spotkań.
- Zrobimy wszystko aby utrzymać zespół w II lidze – mówi przed tygodniem kapitan drużyny Zbigniew Kowalski podczas spotkani z kibicami klubu. Jego koledzy z drużyny też wypowiadali się w podobnym tonie.
- Obiecujemy zostawić na boisku całe zdrowie aby wygrać – dodawał Paweł Galiński.
- Duch w drużynie jest bojowy,  nawet – bym tak określił - zbyt optymistyczny – komentuje zapowiedzi piłkarzy prezes ŁKS Łomża Stanisław Kaseja. - Podobna sytuacja była przed meczem z Janikowem.... Moja opinia jest taka żeby nie przegrać – dodaje Kaseja podkreślając, że o wygraną z Polonią Bytom nawet z dopingiem własnej publiczności może być bardzo trudno.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę