Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Komendant pozwala na mecz

Komendant Miejski Policji w Łomży podinspektor Janusz Rybakowski zmienił swoją wcześniejszą „negatywną opinię” dotycząca zgody na rozgrywanie na stadionie miejskim przy ul. Zjazd meczów piłkarskich. Dziś komendant zmienił decyzje i pozytywnie zaopiniował wniosek ŁKS-u w tej sprawie.

Tymczasem póki co prezydent Łomży nie wydał jeszcze zgody na rozegranie na stadionie meczu. Jak mówi Łukasz Czech z biura prasowego ratusza prezydent czeka na komplet dokumentów z ŁKS-u.
Dodajmy, że w sobotę na stadionie przy ulicy Zjazd ma zostać rozegrany drugoligowy mecz piłkarski ŁKS Łomża – Polonia Bytom.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę