Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Do meczu wszystko prawie gotowe

W najbliższą sobotę drugoligowy ŁKS Łomża rozpoczyna wiosenną rundę rozgrywek. Pierwszym przeciwnikiem ŁKS-u Łomża będzie Polonia Bytom. Mecz ma odbyć się na stadionie przy ulicy Zjazd w Łomży. Tymczasem póki co prezydent Łomży nie wydał zgody na rozegranie na stadionie meczu, Komendant Miejski Policji negatywnie zaopiniował wniosek ŁKS-u o organizację imprezy, a przedstawiciel PZPN aby dopuścić stadion do ligowych rozgrywek do Łomży ma przyjechać dopiero w sobotę rano. Tymczasem prezes ŁKS-u Łomża Stanisał Kaseja uspokaja i mówi, że wszystko jest pod kontrolą.

Dziś w ratuszu odbyło się spotkanie poświęcone zbliżającym sie rozgrywkom drugiej ligi. Poza zarządem ŁKS-u w spotkaniu uczestniczyli także prezydent Łomży, komendanci miejscy policji i straży pożarnej, przedstawiciele sanepidu, pogotowia ratunkowego, prokuratury i sądu. Podstawowym tematem rozmów było bezpieczeństwo kibiców na stadionie podczas rozgrywanych w Łomży spotkań.
Janusz Rybakowski Komendant Miejski Policji powiedział, że 9 dni temu (26 lutego) wydał negatywną opinię na zorganizowanie na stadionie przy ulicy Zjazd rozgrywek ze względu brak wymaganego zapewnienia bezpieczeństwa. Komendant wyjaśniał, że gdy ostatni raz policjanci sprawdzali stadion znaleźli całe mnóstwo uchybień, które klub musi  usunąć, aby jego opinia była pozytywna.
Prezes ŁKS Stanisław Kaseja podkreślał, że zdecydowana większość wskazanych przez policję rzeczy do zrobienia już została poprawiona, a pozostałe nieprawidłowości klub zdąży usunąć w ciągu najbliższych dni.
Prezes Kaseja podkreśla, że jutro policja ma jeszcze raz zlustrować stadion i jak zapewnia po tej wizycie opinia policji na pewno będzie pozytywna.
Zdaniem Stanisława Kasei nawet fakt, że stadionu do rozgrywek nie dopuścił jeszcze Polski Związek Piłki Nożnej też nie stanowi przesłanki do powątpiewania czy do meczu w ogóle dojdzie.

Na opinię Komendanta Miejskiego Policji czeka także prezydent Łomży. Wówczas będzie mógł wydać formalną zgodę na rozegranie na stadionie sobotniego meczu. Jerzy Brzeziński wątpliwości nie ma, że mecz ten powinien zostać rozegrany. Zapowiada jednak, że w przypadku jakiegokolwiek chuligańskiego zachowania kibiców stadion zostanie natychmiast zamknięty.
    
Bilety na mecz można kupować
Tymczasem Łomżyński Klub Sportowy informuje, że karnety na wszystkie 10 drugoligowych spotkań ŁKS-u, w cenie 160 złotych, można nabyć w następujących miejscach:
* Zakłady Bukmacherskie STS na Starym Rynku w Łomży
* Pub “Pod Ratuszem” na Starym Rynku
* Sklep Czapniczy przy ul. Krótkiej
* Komis na ul. Krótkiej
* siedziba klubu przy ul. Zjazd 18

Ponadto, w cenie 100 złotych przewidziane są karnety dla młodzieży uczącej się, która ukończyła 14 lat, emerytów, rencistów (przy zakupie należy wykazać się odpowiednim dokumentem) oraz kobiet. Można je nabyć w Sklepie Czapniczym przy ul. Krótkiej oraz w siedzibie klubu przy ul. Zjazd. Dzieci do lat 14 będą na mecze wpuszczane za darmo pod opieka osoby dorosłej.

ŁKS informuje również, że bilety jednorazowe normalne (w cenie 20 złotych) i ulgowe (w cenie 10 złotych sprzedawane na takich samych zasadach jak karnety ulgowe), będą sprzedawane w dniu meczu od godziny 12:00 w następujących miejscach:
* brama wjazdowa do Hotelu ŁKS
* kasy przy głównej bramie wejściowej na stadion
* z samochodu ustawionego na ulicy Zjazd przy sklepie “Instalator S.J. i M.G. Nowik”

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę