Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

ŁKS przed ligą kopie w Stawiskach

Drugoligowy zespół ŁKS Browar Łomża przygotowuje się do pierwszego wiosennego meczu. Ten ma się odbyć juz w najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży. Choć remont stadionu nie został zakończony, i prace formalnie nie zostały odebrane przez ratusz wykonawca zgodził się na rozegranie na tej murawie spotkania – zapewniał podczas poniedziałkowego spotkania komisji rewizyjnej Rady Miasta wiceprezydent Marcin Sroczyński. Niestety aby przed meczem potrenować grę w piłkę łomżyńska drużyna musi wybierać się aż do Stawisk.

Łomżyński ŁKS ma formalnie dwa treningowe boiska w mieście. Niestety oba nie nadają się do gry w piłkę. Jedno obok wyremontowanej płyty głównej stadionu pokryte jest błotem. Wcale nie lepsze jest też to boisko po drugiej stronie ulicy Zjazd, które miasto zrobiło (wydając na ten cel kilkadziesiąt tysięcy złotych) przed rokiem. Tu trawa nie rośnie, bo – jak tłumaczył wczoraj radnym wiceprezydent Sroczyński - latem było za sucho i za gorąco.  
Wobec powyższego najbliższe „zielone” boisko na którym drugoligowa drużyna ŁKS-u mogłaby się przygotowywać do wiosennych rozgrywek znajduje się w Stawiska. Piłkarze trenowali tam już wczoraj. Pojadą tam także dziś i jutro...
Kiedy łomżyńskie boiska będą się nadawały aby zorganizować na nich trening? Tego nie wiadomo. Wczoraj wiceprezydent Sroczyński powtórzył radnym z komisji rewizyjnej, że Zielona Architektura – czyli firma która wykonuje modernizację łomżyńskiego – w ramach kary za niedotrzymanie pierwszego terminu realizacji inwestycji zobowiązała się wykonać nieodpłatnie oba boiska treningowe. Pracownicy firmy mają zabrać się za tę robotę do końca czerwca tego roku.   

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę