Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 08 lutego 2023 napisz DONOS@

Ostatni taki mecz

W czwartek (10.06) na stadionie ŁKSu przy ul. Zjazd łomżyńska jedenastka rozegra ostatnie spotkanie na własnym boisku w ramach rozgrywek IV ligi piłki nożnej. Rywalem będzie Pomorzanka Sejmy. Zespół ten zajmuje 9. lokatę w tabeli i w Łomży jego zawodnicy będą walczyć o punkty gwarantujące Pomorzance utrzymanie się w IV lidze. Mecz zapowiada się więc interesująco, bo i nasi piłkarze będą chcieli przed własną publicznością popisać się umiejętnościami gry w piłkę.

Początek spotkania o godz. 17.00.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę