Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Pierwszy mecz z kibicami

Polski Związek Piłki Nożnej złagodził karę nałożoną na ŁKS Łomża w związku z zamieszkami jakie rozgorzały na stadionie w Grajewie podczas meczu ŁKS Łomża – Polonia Warszawa. Pierwotna kara poza wymiarem finansowym - 5 tys zł – obejmowała także rozegranie pierwszego meczu w rundzie wiosennej bez publiczności. Po odwołaniu klubu PZPN zawiesił decyzję o grze bez udziału publiczności.

Publiczność na pierwszy wiosenny mecz ŁKS-u (z Polonią Bytom) będzie mogła wejść, ale jeśli incydenty się powtórzą wówczas kara PZPN zostanie odwieszona i wszystkie spotkania odbywać się będą przy pustych trybunach.
Kara finansowa nałożona w listopadzie na łomżyński klub została utrzymana.

Mecz ŁKS Łomża - Polonia Warszawa oglądało około 700 kibiców z Łomży i ok. 150 z Warszawy. W przerwie doszło do incydentu. Kilkudziesięciu kibiców obu drużyn wbiegło na murawę, gdzie doszło do ich krótkiego starcia. Interweniowali ochroniarze i policja. Do drobnych incydentów pomiędzy kibicami,a ochroniarzami i policja dochodziło także w trakcie drugiej połowy meczu. Po zakończeniu spotkania kilka, jeśli nie kilkanaście osób zostało zatrzymanych.
Kilka dni później PZPN za zamieszki ukarał oba kluby.

    zobacz fotogalerię z meczu ŁKS Łomża - Polonia Warszawa podczas którego doszło do zamieszek

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę