Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Z ŁKS-u do reprezentacji Polski!

Krzysztof Strugarek młody piłkarz ŁKS został powołany na konsultację szkoleniową piłkarskiej reprezentacji Polski rocznika 1987. Zawodnik ŁKS-u ma duże szanse, by w dniach 18-29 marca 2007 roku załapać się do kadry, która weźmie udział w międzynarodowym turnieju w Korei Południowej.


Konsultacja szkoleniowa odbędzie się w połowie marca w Gdańsku. To właśnie tam Krzysztof Strugarek będzie miał okazje pokazać się trenerowi reprezentacji Polski Michałowi Globiszowi. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę