Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Motocyklem do Mongolii

20 tysięcy kilometrów chcą pokonać na motocyklach dwaj mieszkańcy Wysokiego Mazowieckiego. W podróż do Mongolii po bezdrożach Europy i Azji chcą wyruszyć Grzegorz Urban i Daniel Śliwowski. Ta wyprawa to ich marzenie z dzieciństwa. Teraz na jego realizację zarabiają w Anglii. Grzegorz Urban do domu przyjechał tylko na kilka dni. Załatwia niezbędne formalności związane z kwietniowym wyjazdem. Planowana trasa jest imponująca. Zaczynają na Podlasiu, potem Ukraina, Bułgaria, Rumunia, Turcja, Gruzja, Turkmenistan, Kazachstan, Rosja i Mongolia.

Z Mongolii jadą do Irkucka i koleją transsyberyjską do Moskwy, a ze stolicy Rosji na motocyklach przez Białoruś do Polski. W sumie 20 tysięcy kilometrów, które chcą pokonać przez 75 dni. Do wyprawy Grzegorz i Daniel przygotowują się od października. Gromadzą niezbędny sprzęt i dokumenty. Dlaczego ich celem jest właśnie Mongolia? Bo jak twierdzą to kraj otwarty na turystów, odległy i jednocześnie ciekawy. W podróż wyruszają 10 kwietnia z Wysokiego Mazowieckiego. Patronat medialny nad wyprawą ma Radio Białystok.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę