Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.gazeta.pl

Remis ŁKS-u w sparingu

Na sztucznej murawie, ale w padającym deszczu swój pierwszy sparing po powrocie ze zgrupowania w Muszynie rozegrali piłkarze ŁKS-u Łomża. Beniaminek II ligi wczoraj zremisował 3:3 z IV-ligowym OKS-em 1945 Olsztyn W spotkaniu tym trener Czesław Jakołcewicz ponownie testował graczy przymierzanych do gry w Łomży. Najlepiej wypadł napastnik łódzkiego Widzewa Damian Świerblewski, którą strzelił jedną z bramek. W sparingu nie wystąpił natomiast Robert Gaca, który cały czas nie może porozumieć się w sprawie rozwiązania kontraktu z Unią Janikowo.

- Myślę jednak, że jeszcze w tym tygodniu powinien on do nas dołączyć - wyjaśnia szkoleniowiec ŁKS-u. - Ponadto w kolejnym sparingu [w sobotę z Freskovitą Wysokie Mazowieckie - red.] powinno zagrać też kilku zawodników z Białorusi.

Szkoleniowiec poszukuje teraz przede wszystkim obrońców, gdyż ta formacja posypała mu się najbardziej w porównaniu do rundy jesiennej. Wcześniej odeszli: Krzysztof Janicki i Piotr Petasz, a teraz z podobnym zamiarem noszą się dwaj kolejni. Jacek Dąbrowski przymierzany jest do Lechii Gdańsk, w której barwach wczoraj zagrał w sparingu. Poza tym ciągle nie wiadomo, czy w Łomży pozostanie Zbigniew Kowalski, który nie trenuje wraz z zespołem.

- W sparingu z OKS-em zdecydowałem się na grę trójką obrońców i można powiedzieć, że to było eksperymentalne zestawienie. Ale przy naszych brakach będziemy musieli sobie jakoś poradzić - mówi Jakołcewicz. - Podczas sparingu było widać, że po obozie w górach piłkarzom brakuje dynamiki i zgrania. Właśnie zgranie zespołu to teraz główny cel, który stoi przed nami. Jeżeli chodzi o testowanych piłkarzy, to muszę teraz spokojnie przemyśleć, którzy mogliby zostać z nami, pewnie dam im szansę pokazania się w naszym sparingu.

ŁKS Łomża - OKS 1945 Olsztyn 3:3 (1:1)
Bramki
ŁKS: Damian Świerblewski, Tomasz Bzdęga, Krzysztof Strugarek.
OKS: Paweł Łukasik, Marek Śnieżawski i Piotr Trzciński.

ŁKS: Ulman - Mądry, Galiński, Strugarek - Zubrzycki, Jasiński, Łuba, Goliński - Kalu, Świerblewski, Adamski. Na zmiany wchodzili: Kudrycki, Sieczkowski, Strózik, Kobierecki, Bzdęga, Sędrowski, Kowalczyk, Antolak, Cychol.

źródło: Gazeta Wyborcza

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę