Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Instruktorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczą w Łomży zasad korzystania z defibrylatorów.

60 osób przeszkolą w Łomży instruktorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczą zasad pierwszej pomocy i korzystania z defibrylatorów. Cztery takie urządzenia Wielka Orkiestra przekazała: Urzędowi Miasta, Policji, Straży Pożarnej i Parafii Krzyża Świętego. Defibrylator to urządzenie, które dzięki impulsowi elektrycznemu przywraca zaburzony rytm serca - tłumaczy Ania Jakubaszek odpowiedzialna w Wielkiej Orkiestrze za projekt "Jeden Procent Defibrylator".

Urządzenie samo podpowiada ratownikowi jak powinien postępować za pomocą komend głosowych. Wszystko jest także pokazane na odpowiednim, podświetlanym schemacie. Wszystko po to by maksymalnie uprościć ratowanie życia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę