czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Przedstawienie w kościele w Piątnicy

14 stycznia 2007 r, podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Marianowie w kościele parafialnym p.w. Przemienienia Pańskiego w Piątnicy mieli zaszczyt pokazać swoje umiejętności aktorskie prezentując inscenizację Bożonarodzeniową pt. „ Stało się to w Betlejem...” Przedstawienie mogło być zaprezentowane szerokiej publiczności parafii Piątnica dzięki uprzejmości jej Proboszcza - Księdza Dziekana Szczepana Dobeckiego oraz zaangażowaniu Księdza Kazimierza Ostrowskiego. Było to niezwykłe przeżycie zarówno dla uczestników warsztatu jak też dla pracowników i członków stowarzyszenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zbigniew Biernacki
so, 20 stycznia 2007 23:01
Data ostatniej edycji: nie, 21 stycznia 2007 13:19:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę