Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Miss Ekonomika z pierwszej klasy

Główne zdjęcie
Joanna Kordas Miss Ekonomika 2007 i Anna Dąbrowska pierwsza Vice Miss

Joanna Kordas z klasy I PA została tegoroczną Miss Ekonomika. Jej wdzięki dostrzegli nie tylko jurorzy, ale i widzowie, którzy przyznali jej także tytuł Miss Publiczności. W rywalizacji o miano najpiękniejszej w szkole Joanna pokonała pięć kontrkandydatek.

Wybory Miss Ekonomika odbywają się podczas Szkolnych Dni Kultury. Zawsze były one widowiskowe, ale w tym roku przyciągnęły do Ekonomika wyjątkowo liczne tłumy ciekawskich z innych szkół...
O koronę, tytuł i prestiż walczyło sześć uroczych... i odważnych. Kandydatki prezentowały się najlepiej jak potrafiły. Występowały w strojach wieczorowych, sukniach ślubnych, strojach sportowych, dyskotekowych i... w stroju pielęgniarki.
Rywalizacja do końca była zacięta, ale co w tego typu konkursach jest raczej rzadkością, ogłoszenie wyniku przez jury spotkało się z aplauzem publiczności. Tytuł Miss Ekonomika otrzymała bowiem Joanna Kordas, która chwilę wcześniej odebrała tytuł Miss Publiczności.   
- Nie wierzę, to jest dla mnie szok - powiedziała po ogłoszeniu werdyktu. Po czym już oficjalnie, dziękowała wszystkim za wsparcie i poparcie.
- Jestem bardzo szczęśliwa – nie kryjąc wzruszenia mówiła Joanna Kordas, gdy ubiegłoroczna Miss Ekonomika Izabela Szymańska wkładała koronę na jej głowę.
Oprócz najbardziej zaszczytnego tytułu Miss Ekonomika jury przyznało jeszcze tytuły Viec Miss. I Vice Miss została Anna Dąbrowska z klasy IB LO, a II Vice Miss Lidia Charubin z II Ta. Miss Fotoreporterów przyznano Sylwii Załuskiej z II PC.

Bartosz Klepacki
210204100642.gif
Foto: Joanna Kordas Miss Ekonomika 2007 i Anna Dąbrowska pierwsza Vice Miss
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: dyr. Paweł Drożyner
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę