Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Do poniedziałku może potrwać usuwanie awarii energetycznych w naszym regionie.

W tej chwili bez prądu w podlaskiem pozostaje około 60 tysięcy odbiorców. Dużo awarii zanotowano w okolicach Bielska Podlaskiego, Łomży, Kolna, Wysokiego Mazowieckiego i Łap. Najgorsza sytuacja jest pod Łomżą. Tam bez prądu pozostaje 24 tysiące mieszkań. Wiatr powoli się uspokaja, ale do Rejonu Energetycznego Łomża cały czas dzwonią osoby, które nie mają prądu - mówi Robert Świderski z Centrum Dyspozytorskiego. Awarie usuwają wszyscy pracownicy Rejonu Energetycznego. Pracują cały czas od późnych godzin nocnych. Niestety nie wszędzie mogą dotrzeć od razu.

Błoto i opady deszczu utrudniają naprawy. Dlatego niektórzy będą musieli na prąd poczekać nawet do poniedziałku. W powiecie kolneńskim i pod Łomżą jest bardzo dużo zerwanych przewodów i spalonych bezpieczników. Wyłączone są linie energetyczne Śniadowo, Olszyny, Kossaki. Dlatego prądu nie ma w miejscowościach w kierunku Stawisk, Wizny i Śniadowa. Pracownicy Rejonu Energetycznego Łomża proszą wszystkich o cierpliwość i zapewniają, że robią co w ich mocy, żeby naprawić wszystkie awarie.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę